Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Studentka szuka przygód w Stary Dzierzgon,dwie do trojkonta mlode 16 do18 zapraszam,Pani szuka Pana w Solec-Zdroj,Pupa sexi w Goscieradow Ukazowy

Edyta Brzychczy Pani szuka Pana na sex w Debrzno Randki online z kobietami w Wizna Prodziekan ds. Program Go Global Internships był doskonałą okazją do zacieśniania współpracy pomiędzy jednostkami naukowymi a KGHM. Go Global Internship miał na celu przyjmowanie najlepszych studentów kierunków górniczych na staże zagraniczne oraz umożliwianie im zdobycia unikalnej wiedzy i bezcennych doświadczeń.

W przyszłości ta współpraca może zaowocować innowacyjnymi rozwiązaniami powstałymi na bazie zdobytych przez studentów doświadczeń. Od 2010 r. Dr hab Seks randki w wojewodztwo podkarpackie Randki online z kobietami w Wizna.

Kształcenia Stacjonarnego Wydział Górnictwa i Geoinżynierii ODpowiedzialność to świadome zobowiązania Odpowiedzialność to w KGHM pojęcie bardzo szerokie. To również wartość kształtująca długofalowe etyczne działania firmy skierowane na zewnątrz wobec środowiska i społeczeństwa, dotyczy nie tylko postawy wszystkich pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków. Funkcjonująca przy KGHM Drużyna Szpiku to jedna z inicjatyw wyrażających ideę społecznej odpowiedzialności firmy.

Młodzi ludzie rozwiązywali rzeczywiste zadania korzystając z kapitału wiedzy i kompetencji pracowników zakładów górniczych KGHM.